Naše kurzy ve studiu

Ranní jóga

Délka: 60 min. Cvičíme vždy v úterý a pátek v 8.15 hodin.

Najděte si po ránu 15 minut času pouze na sebe a začněte den s jógou. Garantuji lepší prožití dne! :-)Sebou prosím svoji podložku.Děkuji.

Jóga pro pokročilé

Délka: 60 min. Cvičíme momentálně v pondělí a středa v 17.30 hodin.

 Jóga pro mírně pokročilé se zaměřuje již na výuku fyzicky náročnějších póz (ásan), na delší provádění cviků, intenzivnější práci s dechem a relaxaci.

Jóga pro mírně pokročilé není omezena věkem ani pohlavím.Chcete si vyzkoušet jiné lekce pro pokročilé pro mírně pokročilé? Klikněte na odkaz níže.

Jin a restorativní jóga

Délka: 60 min. Cvičíme vždy v pondělí  a středu v 19 hodin.

Praktikováním jin jógy se vyrovnává mírné napětí pojivové tkáně těla – šlach, fascií a vazů. Pojivové tkáně není možné natáhnout jako sval a nereagují dobře na krátké namáhání, proto se zařazují dlouhé výdrže vedené dechem. Pravidelnou jinovou praxí si zvýšíte pružnost a pohyblivost kloubů, snížíte hladinu stresu v těle, zlepší se vaše výdrž, zlepší se schopnost meditace… a zvýší se váš celkový pocit pohody. Jin jóga je skvělý doplněk k jiným druhům jógy.

Hátha jóga

Délka: 60 min. Cvičíme vždy v úterý v 18 hodin a čtvrtek v 19 hodin.

Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásan), práce s dechem (pránájáma) a relaxace. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na okolní svět a soustředíte se pouze sami na sebe.

Jogalates - jak se cvičí

Délka: 60 min. Momentálně necvičíme.

Ve cvičení se kombinují ásany a principy jógy s dynamičtějším cvičením. K provedení cviků se používají často pomůcky, a důraz je kladen nejen na dech, soustředění se na pohyb a výdrž v pozicích, jak tomu bývá v józe, ale také na posílení svalů středu těla, a vědomé zatěžování a rozvíjení jednotlivých svalových partií. Zdánlivě stejný pohyb může být velmi snadný, nebo naopak velmi namáhavý, podle způsobu provedení.

Uvolněte svou mysl pomocí 5 elementů Jin Jógy

Délka: 120 min. Neděle 27.9. v 15.30 - 17.30 hodin

Přijďte se po létě naladit na klidnější vlnu, a zároveň se dozvědět víc o teorii Jin jógové praxe a jak jejím praktikováním můžeme dosáhnout fyzické i duševní harmonii.

Dřevo. Oheň. Země. Kov. Voda.Jaro. Léto. Pozdní Léto. Podzim. Zima. Vztek. Radost. Obava. Smutek. Hrůza. Játra. Srdce. Slezina. Plíce. Ledviny.Jak spolu všechny tyto pojmy souvisejí?

Cvičení vám pomůže cítit se více soustředěni a uzemněni tím, že přenesete energii z hlavy do těla, do dolních čaker kolem oblasti dolního břicha. Když vyvineme tuto stabilitu ze skutečného „bytí“ v těle a z podpůrného spojení se zemí, naše energetické systémy se stanou více soustředěnými, stabilními a organizovanými.

Věřím, že po workshopu budete odcházet vyrovnanější, uvolněnější, lehčí. Těším se na vás. 

cena 220,-

Svá místa si rezervujte na info@yoma.cz nebo v rezervačním systému.

Termíny vypisujeme vždy týden dopředu

Zde najdete termíny nových kurzů.