Ceník

Lekce jógy - ceník

Lekce lze platit jednotlivě v hotovosti, platební karty nepřijímáme.

Cena za kurzy a workshopy je stanovena vždy individuálně. Na tyto akce požadujeme platbu předem při provedení rezervace (na účet, nebo v hotovosti ve studiu). Podmínky pro případné storno, čtěte níže.

Storno podmínky

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ - Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému nejpozději 6 hodin před jejím začátkem, ranní lekce (lekce konané do 12.00) lze zrušit nejpozději 12 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte nebo na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z permanentky nebo kreditu. Pokud hradíte lekce v hotovosti, bude po vás cena lekce vyžadována emailem (platba převodem nebo v hotovosti ve studiu do 7 dnů).

V případě, že 3x porušíte storno podmínky bez úhrady zmeškaných či pozdě stornovaných lekcí, bude váš účet v rezervačním systému blokován do doby neuhrazení dlužné částky. Pokud chcete účet obnovit, kontaktujte nás na vera.pochobradska@seznam.cz

STORNO WORKSHOPŮ / KURZŮ - Po přihlášení na akci je nutné do 7 dnů zaplatit zálohu. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a rezervaci nezruší 5 dní dopředu před začátkem kurzu, studio je oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní zájemce o lekce. V případě, že nemůžete přijít, rušte lekce s dostatečně možným časovým předstihem. Děkujeme!

NÁHRADNÍK NA LEKCI - Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a lekce se budete moci zúčastnit. O uvolněném místě budete informováni SMSkou na vaše číslo. Pokud SMS neobdržíte, místo se pro Vás bohužel neuvolnilo a není tedy možné na lekci přijít.

Privátní lekce pro dospělé a děti

Cena privátních lekcí je stanovena vždy individuálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí a místu konání. Pro více informací pište na vera.pochobradska@seznam.cz

Lekce jógy / 60 minut

160 Kč

Privátní lekce / 1 osoba - 60 minut

500 Kč

Privátní lekce  / 2 osoby - 90 minut

700 Kč

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce/workshopu. V případě zdravotních omezení se aktivity účastní se souhlasem lékaře a o svém aktuálním stavu před zahájením lekce informuje lektora (včetně těhotenství!). V každém případě cvičí na vlastní zodpovědnost a riziko. Toto pravidlo platí i u dětí, které přihlašují na dětské lekce rodiče.

Prosíme, k současné situaci ,aby jste na lekce nechodili ani s rýmičkou! Je to bezohledné vůči ostatním na lekci i nám lektorům. Děkujeme :-)

Rozvrh

Lekce jsou vypisovány vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červenec-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.

Objednejte si svoji lekci