Rozvrh lekcí

Harmonizační cvičení

Cvičíme v pondělí v 18.00 hodin

Vstupte se mnou do světa pohybu, kde každé gesto je jako laskavý šepot větru ve větvích starého stromu, a každý krok je jako tiché plácání vodního brouka po hladině rybníka. Ano, přátelé, dnes se budeme věnovat harmonizačnímu cvičení, které se nese v duchu Thai chi – ale nebojte, nepotřebujete k tomu žádné speciální oblečení nebo vědomosti o starodávných čínských filozofiích. Stačí, když přivedete svou dobrou náladu a ochotu pohnout tělem s grácií labutě na jarním jezeře.

 

Ashtanga

Cvičíme ve čtvrtek v 17.00 hodin 

Ashtanga jóga je dynamický styl jógy, který zlepší vaši kondici, flexibilitu a sílu. Lekce vás provede sérií pozic, které harmonizují tělo a mysl. A co je nejlepší? Získáte to všechno ve veselém prostředí plném smíchu a podpory od ostatních účastníků kurzu.

Představte si, jak se cítíte po několika týdnech pravidelné praxe Ashtangy. Vaše tělo je pevnější, silnější a pohyblivější. Vaše mysl je klidnější a vyrovnanější. Stres ze zaměstnání či školy už není tak tíživý jako dřív. A to vše díky tomu, že jste se rozhodli přijít na kurz Ashtangy.  

Restorativní Jóga

Cvičíme ve čtvrtek v 18.30 hodin 

Představujeme ti Restorativní jógu v úterý v podvečer - tvoji spásu po náročném dni v práci. Nejde o klasickou jógu, kterou znáš z televize nebo ze sousedství. Jde o unikátní kombinaci cvičení, dechových technik a meditace, které ti pomohou uvolnit napětí ve svalech, zklidnit mysl a nabít baterky.

Během jedné hodiny se naučíš:
1. Jak efektivně uvolnit napětí ve svalech pomocí speciálních protahovacích cvičení
2. Jak zklidnit mysl a zbavit se stresu pomocí dechových technik
3. Jak si dopřát hluboký odpočinek a regeneraci prostřednictvím meditace
A to vše v přátelském a humorném prostředí, kde se nemusíš bát, že tě někdo bude posuzovat nebo soudit.

Nemarni čas a zaregistruj se na Restorativní jógu v úterý v podvečer ještě dnes! Máme omezené kapacity, takže pokud chceš zažít ten pravý odpočinek po práci, klikni na tlačítko 'Přihlásit se' a zajisti si své místo.
Navíc pokud se přihlásíš do konce tohoto týdne, získáš 20% slevu na první měsíc cvičení. Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám a prožij úterý večer jako nikdy předtím!