Rozvrh lekcí

Jóga do plavek

Cvičíme v úterý v 17.00 hodin

Co si představit pod pojmem "Jóga do Plavek"? Je to unikátní kombinace jógy, fitness cvičení a zábavy, která vás bude bavit, inspirovat a motivovat ke splnění vašich tělesných cílů. 

Jóga do Plavek vám nabídne:
- Unikátní způsob, jak zpevnit tělo a zlepšit držení těla díky kombinaci jógy a fitness cvičení
- Přátelskou a podporující atmosféru, kde se budete cítit jako doma
- Zábavné téma každého úterka – od tropických pláží po vesmírné dobrodružství

Tak na co ještě čekáte? Přidejte se k nám již příští úterý v 17 hodin a začněte svoji cestu za krásnou postavou! Rezervujte si místo hned teď a přijďte vyzkoušet Jógu do Plavek pro krásnou postavu. Těšíme se na vás!
P.S. Pokud přivedete kamaráda nebo kamarádku, oba dostanete 50% slevu na první lekci! Sdílejte radost z pohybu a užijte si společně Jógu do Plavek. 

Ashtanga

Cvičíme ve středu v 17.45 hodin 

Právě probíhá kurz a je možné přijít se podívat

Zapomeňte na středeční nudu a přidejte se do našeho energického týmu! Představujeme vám Kurz Ashtangy ve středu v 17.45 hodin s naší charismatickou lektorkou Terezkou! Už žádné omlouvání se, že nemáte čas nebo energii - teď je ten pravý okamžik pro změnu!

Ashtanga jóga je dynamický styl jógy, který zlepší vaši kondici, flexibilitu a sílu. Terezka vás provede sérií pozic, které harmonizují tělo a mysl. A co je nejlepší? Získáte to všechno ve veselém prostředí plném smíchu a podpory od ostatních účastníků kurzu.

Představte si, jak se cítíte po několika týdnech pravidelné praxe Ashtangy. Vaše tělo je pevnější, silnější a pohyblivější. Vaše mysl je klidnější a vyrovnanější. Stres ze zaměstnání či školy už není tak tíživý jako dřív. A to vše díky tomu, že jste se rozhodli přijít na kurz Ashtangy s Terezkou ve středu v 17.45 hodin.  

Restorativní Jóga

Cvičíme v úterý v 18.30 hodin 

Představujeme ti Restorativní jógu v úterý v podvečer - tvoji spásu po náročném dni v práci. Nejde o klasickou jógu, kterou znáš z televize nebo ze sousedství. Jde o unikátní kombinaci cvičení, dechových technik a meditace, které ti pomohou uvolnit napětí ve svalech, zklidnit mysl a nabít baterky.

Během jedné hodiny se naučíš:
1. Jak efektivně uvolnit napětí ve svalech pomocí speciálních protahovacích cvičení
2. Jak zklidnit mysl a zbavit se stresu pomocí dechových technik
3. Jak si dopřát hluboký odpočinek a regeneraci prostřednictvím meditace
A to vše v přátelském a humorném prostředí, kde se nemusíš bát, že tě někdo bude posuzovat nebo soudit.

Nemarni čas a zaregistruj se na Restorativní jógu v úterý v podvečer ještě dnes! Máme omezené kapacity, takže pokud chceš zažít ten pravý odpočinek po práci, klikni na tlačítko 'Přihlásit se' a zajisti si své místo.
Navíc pokud se přihlásíš do konce tohoto týdne, získáš 20% slevu na první měsíc cvičení. Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám a prožij úterý večer jako nikdy předtím!