O nás

Jmenuji se Věra Pochobradská a jsem zakladatelkou Centra jógy.Mým snem bylo vytvořit místo,kde se bude setkávat podobně naladěná skupinka lidí a společně vytvoříme úžasné prostředí na odpočinek.

Spousta lidí bere jógu pouze jako sport, pomoc při hubnutí, bezduché cvičení. Naším cílem je ukázat vám její opravdovou stránku. Chceme vám pomoci pochopit, o čem celá filozofie jógy je. Pomoci na vaší vlastní cestě k harmonizaci čaker, lásce sama k sobě, naslouchání vnitřnímu já. Naučit vás správně meditovat, dýchat a praktikovat ásány. Jóga je zároveň efektivním řešením téměř jakýchkoliv zdravotních problémů - ať už jde o migrény, bolesti při menstruaci, problémy s páteří, únavu nebo například deprese.

Yoga Studio bude nabízet jógové lekce a služby pod jednou střechou. Moji hlavní myšlenkou je, aby klienti po své lekci jógy mohli v klidu posedět v relax zóně u dobrého čaje nebo šálku vynikající kávy, využili služeb recepce a skvěle si odpočinuli.

Naše studio tvoří lidé, kteří v něm praktikují jógu. Klienti i lektoři. Na lekce chodí celé rodiny, různé generace, potkávají se tu staří známí i vznikají nová přátelství. Dávají si zde "rande" manželské páry nebo se tu potkávají rodiče s dospělými dětmi, a díky tomu pravidelně tráví čas spolu.

Jógu praktikujeme a lektorujeme, protože je to naše radost a smysl života. Baví nás předávat učení jógy ostatním a sledovat, jak se životy našich studentů díky józe proměňují. Děláme vše proto, aby z lekcí odcházeli spokojení a energii nabití klienti a aby se k nám pravidelně vraceli na další lekce. 

Na podložce je to jen o Vás. Je to Váš čas sami pro sebe - na chvilku se zastavit a vnímat svoje tělo, dech, i myšlenky, když jim dáte volný prostor.