Jak stárnout elegantně s baletem

18.01.2022

Jak my ženy stárneme, procházíme přirozeným procesem změn. Můžeme zažívat nerovnováhu hormonů v našem těle, která ovlivňuje náš cyklus, teplotu, náladu, stravu, spánkový režim a libido. To může způsobit mnoho narušení, zvláště pokud si nejsme vědomi životních změn, které bychom mohli udělat, abychom tuto nerovnováhu napravily. Abychom přijaly své plné ženství, radovaly se a oslavovaly svou ženskost ve všech jejích variacích a fázích, je nezbytné naučit se být k sobě jemnější a láskyplnější, abychom mohly tančit radostí ze sebeobjevování.

Přijměte svou ženskost v našem připravovaném kurzu.

V tomto 7denním kurzu se naučíte základní baletní umění, holisticky a laskavě. Tento kurz je navržen tak, abyste si procvičily svou mysl a paměť, když procvičíte své tělo, abyste dosáhly jemných, ladných pohybů tanečnice. Když tančíme, uvolňujeme něco v nás, osvobozujeme svého ducha, když se pohybujeme, a využíváme svou ženskost, bez ohledu na věk. Toto je léčení, které potřebujeme, abychom do našeho života přinesly sílu a radost, když procházíme změnami na naší cestě jako ženy. Balet má co nabídnout svými ladnými pohyby: podporuje hlubší uvědomění si každé části těla, takže můžeme vycítit, nad čím potřebujeme, převzít kontrolu a vytvořit harmonii ve svém životě.

Přijměte svou ženskost v našem připravovaném kurzu.

Tento jemný úvod do baletu je navržen speciálně tak, aby revitalizoval a obnovoval a byl užitečný v době našeho života, kdy se potýkáme s tělesnými změnami v období menopauzy.

Tento baletní kurz nabízí skvělé nástroje, které vám pomohou zmírnit příznaky menopauzy a díky nim se budete cítit hodnotnější než kdy předtím. Poskytuje elegantní formu cvičení, která vede k vyrovnání držení těla, rovnováhy, důstojnosti a ladnosti. Tyto vlastnosti pomáhají prezentovat vaši eleganci, jak budete pokračovat v procházce životem.

Stárnout s půvabem je něco, co všichni obdivujeme, ale pro mnohé z nás to může představovat výzvu. Když se snažíme udržet si mládí a krásu, hormonální nerovnováha přírody vytváří fyzické a duševní změny, které přinášejí mnoho otázek. Tato etapa života je však skutečně nejvzácnější z celého našeho života, protože s sebou přináší hluboký růst a probuzení naší nejhlubší moudrosti.

Balet má schopnost se svou kombinovanou přesností a grácií dodat vám novou sílu a znalosti, které vás provedou touto fází života. Budete vedeni k tomu, abyste se více propojili se svým tělem, a je možné, že díky tomuto hlubšímu spojení se naučíte pracovat s přirozenými změnami a naplníte svou zralost do zlatých let, které vás čekají.

V baletu se skrývá mnoho magických léků, které mohou pomoci při podpoře zdravějšího a sebevědomějšího já. Když přijmete situaci takovou, jaká je, uvidíte ji jasnějšíma očima a uslyšíte svou vnitřní moudrost, povede vás to ke štěstí a naplnění. Ve vztahu ke svému tělu se na hlubší úrovni naučíte, kdy o sebe pečovat a jak se obejmout. :-) vlastně se rozmazlovat.

Tento holistický přístup k baletu nabízí příležitost prozkoumat každou část svého těla, mysli a ducha, spojit je všechny dohromady a představovat zdravější a spokojenější bytost.

Pravidelné, ale jemné cvičení podporuje přirozený rozvoj všímavosti v tom, jak vaše tělo držíte, jak se během dne pohybujete. Začnete jasněji číst své emoce a pochopíte, co potřebujete, abyste cítili silnější pocit bezpečí a spokojenosti.

Balet učí otevírání a rozšiřování každé části těla všemi směry, rozšiřuje vaše vědomí a vaši přítomnost v životě. Když si to uvědomíte, přirozeně se začnete zbavovat návyků špatného držení těla, dokud je to ještě možné. Proces těchto přeskupení může být osvobozující, protože pracují na uvolnění zablokované energie, fyzicky nebo psychicky.

Jak životem rosteme, zážitky, se kterými se setkáváme, se mohou v našem těle někdy projevit jako napětí, a pokud je ponecháme bez dozoru, mohou se stát problematickými a náhle vzniká nemoc. Disciplína baletu začíná rozvíjet každodenní povědomí o vaší fyzičnosti a může pomoci otevřít tělo, aby poskytlo nové cesty ven. Je proto důležité si uvědomit, jak hýbat a uvolnit určité části těla, které jste dlouho nebo dokonce nikdy předtím nepoužívali.

V tomto procesu posunu se postupem času váš pohyb postupně promění ve vnitřní tanec, který vám může dát novou sebeúctu. Má schopnost probudit esenci vaší bohyně uvnitř a přináší s sebou zcela novou chuť do života, která vás naplní odvahou přijmout změny a čelit světu s elánem !

Říká se, že když vstoupíte do baletního studia, vstoupíte do magického prostoru, kde problémy zůstávají venku. Když opustíte studio, přistoupíte k životu z nové perspektivy. Mým záměrem je, abyste našli ten prostor pro sebevyjádření, zatímco vaše tělo bude vyživováno záměrem a vaše mysl odvedená od života.

Termín našeho baletního kurzu bude vypsán na FB stránkách již brzy :-)

Požadavky na kurz: Elán a chuť zkusit něco nového... víc není potřeba... cvičíme bosy a s oporou židle.