Kouzelný svět krystalových mandal

06.09.2023

Milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš jednodenní intenzivní workshop s názvem "Kouzelný svět krystalových mandal!". Připojte se k nám a vstupte do magického světa krystalových mandal, kde se setkáte s novými zkušenostmi a podněty. Workshop se uskuteční 7.10.2023 od 10 - 16 hodin v našem studiu jógy v Miřeticích u Hlinska.

Naše lektorky, Věra a Tereza, Vám pomohou vniknout do hlubin světa krystalových mandal a obohatí Vás o nové poznatky. Díky malé skupině účastníků, maximálně 10, se nám podaří vytvořit pohodovou a intimní atmosféru, kde má každý účastník dostatek prostoru a času pro svůj osobní rozvoj a kreativní seberealizaci.

 Cena za tento jedinečný zážitek je stanovena na 1300 Kč. Pro ty z Vás, kteří zakoupí vstupenku do 15. září, máme připravenou zajímavou slevu. Upozorňujeme, že platba jógovými kredity není možná. 

Během workshopu se naučíte vytvářet léčivé mandaly z minerálních krystalů, seznámíte se s fascinujícím světem drahých kamenů a porozumíte hlubšímu významu starodávných symbolů mandal. Naučíte se také, jak transformovat své myšlenky a přání do hmatatelné formy a jak aktivovat svou mandalu pro dosažení svých životních cílů. 

Každý z účastníků si navíc odnese nejen cenné zkušenosti a výtvory, ale i speciální dárky, které udělají tento den ještě nezapomenutelnějším. A aby byl Váš zážitek dokonalý - zajištěno je také chutné a zdravé občerstvení během celého dne. Nezapomeňte s sebou vzít své oblíbené pastelky, kterými dodejte svým mandalám osobní dotek. Každý nástroj, který používáte, nese vaši jedinečnou energii. 

Těšíme se na Vás!

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=cb46d366&a_bid=bda3b915